Kamerové a zabezpečovací systémy

Inteligentní objekty (Loxone)

Moderní domácnost se bez elektrických spotřebičů, topení, chlazení, osvětlení a zastínění neobejde. To všechno ale vyžaduje individuální ovládání, které je mnohdy složité a najít optimální nastavení je obtížné. Taková domácnost není ani chytrá, ani pohodlná, na rozdíl od inteligentních objektů Loxone.

Jak to funguje?

V inteligentní domácnosti Loxone můžete ovládat úplně vše přes tlačítka nebo mobilní telefon. V chytrém domě Loxone se vše od vytápění, osvětlení až po senzory pohybu a zabezpečení domu ovládá centrálním ovládáním - Loxone Miniserverem. Naučte vaši domácnost, co má v jakou chvíli dělat a pak už se o nic nestarejte.

„Snažíme se, abychom předčili Vaše očekávání“

Když právě nejste doma, můžete svou domácnost kontrolovat a ovládat přes mobilní telefon a nastavit si příjemnou teplotu, vyvětrat nebo rozsvítit těsně předtím něž se vrátíte domů z práce nebo dovolené.

Kdo je Loxone?

Rakouská firma Loxone Electronics se zaměřuje na vývoj a výrobu řešení pro ovládání domů, bytů nebo komerčních prostor. Navržené domácí automatizace jsou výkonné, spolehlivé, úsporné a zároveň cenově přijatelné. 

Vytvoříme vám chytrou domácnost

Zalíbila se vám představa chytré domácnosti, kde vše jednoduše ovládáte a nemusíte myslet na to, zda jste zhasli nebo nenechali zapnutou troubu? My vám vše zařídíme. Stačí se s námi absolvovat 4 jednoduché kroky:

  1. sejít se s námi a využít konzultace a poradenství zdarma,
  2. nechat nás zaměřit váš objekt a navrhnout optimální řešení,
  3. nechat si od nás připravit kalkulaci domluveného řešení,
  4. váš souhlas pak odstartuje realizaci dokončenou ve stanovený termín.

O vaši maximální spokojenost se postará 15členný tým, který má více jak 10 let zkušeností a jeho prioritou je vyhovět vám v čemkoliv a vždy svou práci dovést tak, abyste se k nám rádi vraceli.

Reference

všechny reference

Máte zájem o naše služby ?

Zavolejte nám:

+420 604 108 778

Přejete si být informováni o novinkách? Nechte nám zde svůj e-mail, rádi se Vám ozveme.

© Všechna práva vyhrazena SIDET - Kamerové a zabezpečovací systémy